| AdrianVoicu a întrebat:

Mi sa resetat telefonul *(NOKIA lumea 610)* cum pot recupera pozele? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Iuliancik77 a răspuns:

Trebuie sa ai o programa in telefon cu denumirea:drive intri acolo si sunt toate pozele))

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă pozele NU au fost salvate pe SD card extern sau Pc/laptop ÎNAINTE de a face "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) sau "hard reset", NU mai ai cum să le recuperezi sad

Toate cele bune.

| DANYEL001 a răspuns:

Odata ce ai resetat pierzi orce ai in el de aia este bine sa scoti cartela si cardul din el

| DANYEL001 a răspuns:

Nu ai cum sa le mai recuperezi.