| Hazur_Ion_1970 a întrebat:

am resetat telefonul Samsung j3 si am pierdut toate nr din telefon si cartela, le mai pot recupera?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai fost suficient de destept si ti-ai salvat numerele pe cartela SIM, atunci ai sanse sa le mai ai pe el.

Inainte de resetare, trebuia sa-ti muti toate numerele pe cartela (eventual sa faci si o salvare pe cartela de memorie), dupa care sa scoti toate cartelele din telefon, sa nu li sa stearga continutul.

| gelu1970 a răspuns:

Nu. Nu mai poti. Pe viitor salveaza numerele in contul google si de asemenea nu da reset cu sim in telefon.

| AnaMaria2005love a răspuns:

Da,daca ti-ai salvat inainte toate pozele si altele pe cartela SD si contactele pe sim sau pe contul Google. Daca nu le-ai salvat raspunsul este NU nu le mai poti recupera.Imi pare rau! Funda?