| FLORENTINAndreea a întrebat:

Neata. Acum cateva zile am descarcat o aplicatie de pe Google. Am vrut sa o sterg, dar nu ma lasa. Am mers la >Setari-Manager de aplicatii si am selectat aplicatia, dar imi tot arata ca se calculeaza cat spatiu ocupa, etc si nu pot sa ii dau nici Oprire fortata nici Dezinstalare. Ce pot sa fac mai ales ca imi viruseaza telefonul?

Răspuns Câştigător
| iulianolaru99 a răspuns:

Instaleaza de pe google(nu de pe magazin play) lucky patcher.Este o aplicatie cu care poti sa faci multe lucruri utile.

5 răspunsuri:
| aLoneInDark18 a răspuns:

Resetare din fabrica

| FLORENTINAndreea explică (pentru aLoneInDark18):

Ma gandisem la varianta asta doar ca nu as vrea sa pierd ce e in telefon.