| Daryus_Yo_1994 a întrebat:

Niște aplicații pentru Samsung Galaxy S4, mulțumesc anticipat
Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| CatalinOrzan a răspuns:

Asphalt 8, FIFA 14, Earn to Die, Minecraft PE 0.8.0, Deat trigger 1 sau 2, Hay Day, Real Raging 3, nu stiu sugur daca iti merg GTA-urile, Gangstar Vegas, Iron Man 2 sau 3, Modern Combat 2, 3 sau chiar 4, Robocop, Survivalcraft etc. Le gasesti gratiute pe APKMANIA.COM

| RB26DETT a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Hai, sa fim seriosi! crezi ca nu ii merg gta-urile? cum ar fi sa iti spun ca eu am un telefon de 3-4 ori mai slab decat s4 si imi merg toate gta-urile? adica un Sony xperia M cu 1 gb de ram, 1 ghz dual core si adreno 305!

| CatalinOrzan a răspuns (pentru RB26DETT):

Eu am o tableta Allview Speed Duo, procesor de 1.5 ghz, dual core, memoria RAM de 0.600(aproximativ) si nu imi merg GTA-urile.

| RB26DETT a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Nici gta 3? eu am pornit gta 3 pe un Samsung galaxy i5500 cu 184 mb de ram si 600 mhz procesor laughing [cu toate ca imediat ce m-a dat pe pod sa intru in masina s-a inchis... telefonul...] esti sigur ca ai instalat gta-urile cum trebuie?

| CatalinOrzan a răspuns (pentru RB26DETT):

Da, sunt sigur, nu imi functioneaza. Ma mir ca imi functioneaza Gangstar Vegas si nu merg GTA-urile laughing

5 răspunsuri:
| vladutzu09 a răspuns:

Pentru a-ti mentine telefonul in ''forta,, poti sa iti iei aplicatia DU battery saver.Este destul de buna si poate sa iti accelereze unele aplicatii si tot cu ajutorul ei poti sa vezi mai detaliat starea bateriei.Mult noroc big grin