| anonim_4396 a întrebat:

Niste Pareri HTC Desire 500?

Răspuns Câştigător
| merymary08 a răspuns:

Eu am avut telefonul acesta si iti spun cu incredere. Se misca foarte rapid, nu am asteptat niciodata dupa el. Vine cu o groaza de aplicatii pre-instalate cum ar fi lanterna, Kid mode si car. Este varianta cu un singur sim. cu browser-ul integrat zburda pe net, nu a trebuit sa instalez altceva.
Ecran mare, sunet interesant la casti (sfat: basul devine mai plin daca adaugati niste bureti la castile care vin cu telefonul) daca insistati un pic si urmati instructiunile din "Dropbox", aplicatie pre-instalata, veti avea 23 gb spatiu de stocare gratuit in cloud. De la Orange mai primiti vreo 2 GB in functie de abonament.

Alte functii: gps, radio fm, aparat foto foarte performant. Nu va luati dupa cei 8 MP, aparatul asta pur si simplu face poze faine

1 răspuns:
| JustRoxanne a răspuns:

E foarte bun. Ti-l recomand!