| anonim_4396 a întrebat:

Niste telefoane bune pana in 800 lei? Am un j3 si vreau sa il schimb

3 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Samsung galaxy a20e crede-ma rupe merge bine are 88 de mii antutu merge si pubg mobile deci Samsung is the best for me laughing

| Justusee34 a răspuns:

Recomand HUAWEI sunt ieftine si bune. Iti poti lua Huawei y7 2019 in min 800(il gasesti mai iefin) daca vrei nou. Sau poti cauta ceva asemanator cu min 3 gb ram

| AlinnaV a răspuns:

Iti recomand telefoanele de la Huawei. Sunt foarte bune. (Am un Huawei de doi ani jumate si inca imi functioneaza lin si fara sa se blocheze).