| iuliancico a întrebat:

Nokia Asha 201 sau Nokia Asha 300?
Pareri proprii doar de la detinatori. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| maxy2343 a răspuns:

Nu stiu cum este Nokia asa 300 dar eu am Nokia asa 201 si este bunicel, adica acceptabil pentru un telefon la acel pret. Are un meniu interesant, ce imi place este ca pe "desktop (ecranu principal)" e misto ca ai 3 categorii care pornesc din margine ce poti pune orice "apel rapid pe o persoana cu poza, scurtatura la mess si o selectie la aplicatii" (aici zic un ex cum am eu) Este bunicel accepta card de 32 gb nu merge foarte rapid dar nici greu, dar am vazut ca daca aplic o tema de pe net la el merge mai greu mai in reluare, iar daca am messu deschis merge putin mai greu, in schimb netul merge binisor... ii dau un 7 la viteza la cum incarca o pagina happy Este interesant, mie unu nu imi pare rau la pretul cu care l-am cumparat la liber cu 320 lei parca, sau ceva de genu. Sper ca sunt de folos aceste informatii. P.S: are scurtatura pentru muzica si mesaje daca le selectezi si se poate bloca tastele cu cod. Bafta happy

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nokia ASHA 201 ar fi bunicel, X2 are un prieten si se misca foarte greu prin meniu