| BodoBog a întrebat:

Noroc,acum 3 zile am primit un telefon de la Vodafone în legătură cu prelungirea abonamentului.Mi-au spus că sunt client vechi si m-au întrebat dacă vreau să continui abonamentul.Am spus co vreau si mi-au recomandat un Huawei p8 lite, platesc 25 lei timp de 24 luni + 100 Ron la livrarea acestuia.Acum eu am acceptat toate acestea după cum am spus dar mi-au spus că mi-o vor livra acasă în 10 zile lucrătoare. Aveti idee în cam cate zile vin? Vin fix in 10 zile sau pot venii mai devreme? Pentru că mai sunt 6 zile so eu nu au apărut. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrucit azi e duminică si e zi liberă, o sa vină saptamana viitoare, de mîine in colo, eu cred ca te vor suna ei cand pleacă curierul spre tine, dar ma mir ca nu ti l au dat pe loc telefonul, ca ei la Vodafone au toată gama de telefoane, si putea sa ti l dea pe loc.

| BodoBog explică (pentru CristiDinBucuresti):

Păi m-au sunat de la muncă, deci cum să mi-l dea pe loc :3

| mihai69 a răspuns:

Adică te-au păcălit să reînoiești abonamentul și să dai 700 de lei pe un telefon care face tot cam atât la liber (deci fără să fie blocat în rețea)...
De venit, vor veni, nu e cazul să fii nerăbdător.

| AFR81 a răspuns:

Daca am inteles eu bine, la sfarsitul intrebarii ne spui ca mai sunt 6 zile si inca nu a venit telefonul. Cei de acolo iti spun ca va veni in 10 zile lucratoare, iar tu dupa 4 zile deja il astepti? O diferenta de o zi sau doua in plus sau in minus fata de acele 10 lucratoare este posibila, dar sa-ti vina telefonul cu 6 zile inainte... NU.

| BodoBog explică (pentru AFR81):

Bun așa, merci.