| Robi1444 a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat un BlackBerry Z10 nou pe OS 10 si l-am upgradat in 10.2 dupa care mi-am luat Skype-ul si mi-a mers totul perfect. Iar de ieri dintr-o data cand voiam sa intru pe Skype de pe telefon, nu mi se deschidea deloc, ecran negru. De ce? Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa dezinstalezi si sa reinstalezi skype-ul? Nu esti primul care pateste asta.

| Robi1444 explică (pentru sltlp):

Nu merge. Dezinstalez, il downloadez din nou il instalez si cand dau sa intru pe skype, imi intra dar ca arata ecranul negru.

| sltlp a răspuns (pentru Robi1444):

Cum e BB si comunitatea e mica, alte idei nu am. Recomand sa ii contactezi pe cei de la BB(Sper sa nu vrea sa ii dai resetare).

| Robi1444 explică (pentru sltlp):

Si cum ar trebui sa ii contactez pe cei de la BB?

| Robi1444 explică (pentru sltlp):

Multumesc pentru timpul acordat.

| MaxKiller911 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la aplicatie, pentru ca si-a facut update si poate fi un bug.