| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Nu im merge download manager la telefon.Am java, dar cand descarc de pe un site(ex.getjar) porneste dar imi da eroare la o%.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Trebuie reinstalat firmwareul, du-l la cineva care se pricepe cu telefoane.

| MCG a răspuns:

Pai sa ii reinstalezi firmware-ul...ce telefon ai?

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru MCG):

Si cum fac asta?

| MCG a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Daca ai Nokia o poti face cu un cablu de date si Nokia update software

| marktheshark a răspuns:

Incerca sa folosesti o aplicatie de tip JAD

| aRandomIdiot a răspuns:

Am patit si eu la fel. Am incercat totul dar nu a mers pana nu am resetat complet telefonul. Daca ai Android ar trebui sa gasesti optiunea in setari sub meniul Confidentialitate.