| ZaharescuCostin a întrebat:

Nu mai am root pe telefon fiindcă aștept Android 10. Doresc să găsesc TWRP flash-uibil cu odin pentru Samsung galaxy A80. De unde îl pot obține? Nu mai vreau root cu Magisk fiindcă îmi e lene să reinstalez mereu aplicațiile pe telefon și conturile google și de Instagram.

2 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Vrei minuni? Vine Pastele acum.
Nu inteleg de ce va bagati nasul in telefoane atat, cand ele merg ok cu ce au si nu au nevoie decat de o optimizare de aplicatii, update-uri si curatenie periodica.

Răspuns utilizator avertizat