| newaccountbye a întrebat:

Nu mi se aprinde iPhoneul 13. Nu îmi apare nici sigla, apăs sa îl aprind și rămâne negru, nu se vede nimic, nu apare nimic. Ce poate sa aibă? E cumpărat vara asta…

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar chatgtp isti? credeam ca v-ati plictisit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca e cumparat in vara inseamna ca are garantie inca, te rezolva ei.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate avea multe, depinde de cum ai avut grija de el si de ghinion.Cel mai bine ar fi sa mergi la un service.

| newaccountbye explică:

Multumesc enorm! A mers a doua varianta

| Solann a răspuns:

Bateria e incarcata?

| newaccountbye explică (pentru Solann):

Aseară l-am băgat la încărcat cu 20% și dimineața când m-am trezit era închis deja și nu se aprinde deloc.