| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa ma hotarasc ce sa aleg :
1. Abonament de la Vodafone cu modem cu 12E/luna am 4GB,
2. Abonament Orange cu Colibri 10 cu 10E/luna am 3GB (cu 3G+)
Dau funda celui care ma ajuta cel mai mult

10 răspunsuri:
| Music4life a răspuns:

Orienteazate in functe de cum sunt prietenii tai, in ce retea sunt.

| M29 a răspuns:

Salut!

De cu nu incerci un abonament la RDS pentru internet mobil si te costa 15 lei pe luna?
Daca ai semnal Digi in zona in care vrei sa folosesti internetul ar fi o alegere buna.
Si la telefon opteaza pentru o cartela.

O zi buna!

| Cr1zzu a răspuns:

Din intamplare se face q le-am avut pe amandoua si cel mai multumit am fost de VODAFONE...o viteza de net super buna... pe cand la Orange laughing mda se intrerupe des trebuie sa stai vreo 3 minute sa se conecteze deci sfatul meu este sa iei VODAFONE

| anonim_4396 explică (pentru Cr1zzu):

Ce ai ales? Abonament cu modem sau ai luat la liber modem si ai luat lunar cartele de net? si daca ai luat cartele cat plateai?

| Cr1zzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Abonament cu modem si incarcam cu 5-6 euro pe luna faceam cont la Vodafone activam o extraoptiune si ma tinea 1 luna intreababig grinbig grin TI PUP

| anutzaEu a răspuns:

Orienteaza-te dupa ce retea este familia si prietenii tai!
Eu te-as sfatui sa alegi abonament ORANGE!
Dar il alegi pe care il vrei tu!
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru anutzaEu):

Pai zi.mi de ce sa aleg Orange poate ma conving

| anutzaEu a răspuns:

Eu am avut abonament Vodafone, si cand era sa sun zicea ca trebuie sa imi reincarc telefonul.
Si acum am abonament Orange, si e mai bun crede-ma!

| anonim_4396 explică (pentru anutzaEu):

Eu ziceam de abonament cu modem pentru laptop nu la telefon tongue

| anutzaEu a răspuns (pentru anonim_4396):

AAAA,scuze!