| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Cine ma ajuta sa ma decid. Vreau sa-mi iau un modem pentru laptop, m-am interesat si am inteles ca la Orange ar fi Colibri 10 (=10Euro, la abonament ) si la Vodafone ar fi 2 optiuni : sa-mi iau modem la liber dupa care sa platesc lunar 9Euro Sau sa iau (ca si la Orange) modem-ul la abonament cu 12Euro/luna.
Vreau pareri despre aceste abonamente (de la cei care au acel abonament) si alte pareri care sa ma ajute sa ma decid

2 răspunsuri:
| irina_7302 a răspuns:

Eu am avut de la Vodafone si nu este bun de nimic iar Orange nu stiu mai bine incearca modemul de la Vodafone pentru o luna k este mult mai ok adica are tot aceea-si viteza si platesti mai putin poate te ajuta parerea mea big grin

| blondutza92 a răspuns:

Buna! eu am modem de la Orange. Abonamentul este de 9euro dar nu este bun de nimic.Nu iti merge absolut nimik.Nici macar youtubecrying Eu zic sa nu iti faci ca dai banii degeaba..Si la vodaf este la fel.te pup