| nikyreed a întrebat:

Nu stiu ce am facut ca imi dispar pozele din galerie, nu le vede, am gasit metoda din google: sa schimb denumire la. nomedia din fisierele mele, merge doar ca nu pe totdeauna, doar pe o perioada de timp si m-am saturat sa schimb atita demumirile. Oare stie cineva cum sa fac galeria sa le vada?

1 răspuns:
| costinvlad a răspuns:

Apesi sa arate fisierele ascunse sau descarci alta aplicatie din google play pentru galerie sau un file manager care sa editeze optiunea ca sa fie pentru totdeauna.