| Andreiws a întrebat:

Am și eu o problema cu onedrive mi-am făcut cont de câteva luni și e "sincronizat" cu galeria adică mi se salvează pozele direct pe drive în loc de google photo, dar sunt pline amândouă și drive și google photo, știe cineva cum as putea sa fac sa șterg onedrive permanent dar sa îmi rămână toate pozele înapoi in galerie pe telefon

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Dar daca le stergi din one drive, atunci ce faci in caz ca pierzi datele de pe telefon si implicit pozele? Mai logic si sigur mi se pare sa le stergi din galeria telefonului.