| Elor a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg intre Samsung j5 si Huawei p9 lite ce ma sfatuiti?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Huawei p9 lite sau Bluboo S8.

| Maria39popescu a răspuns:

Huawei p9 lite mult mai bun, merge foarte bine, nu se blocheaza chiar daca ai multe aplicatii pe el, are memorie destul de mare, am o prietenă care a avut j5 si nu a fost mulțumită de el, zic sa iti iei Huawei, am de vreo 2 ani Huawei p8 lite si crede.ma merge excelent, doar ca trebuie s-a cam ai grija de căști, au niste firicile subtiri si fragile, care se rup repede, in rest te poți bucura de toate facilitatile lui