| R3aLZz a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa aleg intre-
-Lenovo a536
-Allview v1 viper i
-Allview p5 quad
-LG l70
Ma refer la pret, baterie rami, procesor
Puteti sa imi recomandati si alte modele
Orice in afara de hhtc si Nokia

Răspuns Câştigător
| ShoboM a răspuns:

Allview nici nu ma gandesc, LG-urile mai dau rateuri, eu as merge pe Lenovo unde ai calitate/pret foarte bun.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1. Lenovo A536
2. Allview V1 Viper i
3. Allview P5 Quad
4. LG L70

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/5178,4828,4979,4337

Toate cele bune.

| Treistariustar a răspuns:

Alege Lenovo ca este o firma buna si are si u npret mai ok decat restul de acolo http://bit.ly/1vZAmbC

| ChristianFTW1337 a răspuns:

Salut!

In prezent detin un LG L70 si tot ce pot spune e ca sunt foarte multumit de acesta.Are mici bug-uri ca orice telefon insa, am observat doar unul singur:Clip Tray-ul uneori nu se dezactiveaza daca dai copy la texte mari(se rezolva cu un restart, mhm).
Pe de alta parte, imi place foarte mult procesorul, un SnapDragon care din cate stiu este cel mai bun procesor pentru gaming.Camera de pe spate are 5 MP iar cea din fata 2MP. Daca e sa o luam cu fiecare avantaj si dezavantaj pot sa spun ca telefonul merita fiecare banut(600-700 de lei).

| Little_Rox_1988 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa ajungi cu el in serice de 3-4 ori pe an e mai bine sa alegi intre Lenovo si LG, eu as alege Lenovo pentru ca nu cunosc persoane care sa fii avut probleme cu telefoanele astea.
Mult noroc si gandeste-te bine ce alegi; )