| Teodora11 a întrebat:

Hei. Vreau sa imi i-au un telefon. M-am gandit la: Samsung Galaxy S3 Mini si Lenovo A536. NU stiu care sa-l aleg. Care este mai bun? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ManuelNeuer a răspuns:

Lenovo A536 din toate punctele de vedere.

1 GB RAM vs 512(468 usable) MB
Android 4.4.2 KitKat vs Android 4.2.2 JellyBean
Quad Core 1.4 GHz vs Single-Core 1. 0GHz(S3 Mini unul dintre cele mai slabe telefoane din punctul asta de vedere)

Prin urmare, Lenovo A536 este un telefon mai rapid, mai mare (5.0 inch vs 4.0 inch) si mult mai bun, mai ales in privinta bateriei. S3 Mini nu este o varianta a S3-ului mai mica, este o replica care doar are interfata S3 doar ca n-o sa-ti mearga fluent aplicatiile, jocurile, programele etc.

Lenovo A536 este un telefon de asemenea foarte foarte bun si pentru un adult profesionist IT ( ca mine ) care este foarte pretentios la jocuri si aplicatii masive. Deci Lenovo A536 este categoric un telefon pe care il poti compara chiar si cu S4 in stare nativa. Te sfatuiesc 100% sa iti cumperi un Lenovo A536

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege Lenovo A536. Diferente mari nu sunt intre ele, insa per total Lenovo e mai performant.
http://bit.ly/1sCuLGf

| Daniel2836 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e mai bun.

| Tariceanu a răspuns:

Cumparati acest telefon este foarte bun http://bit.ly/114Rc09

| amalia01 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini e mai bun.