| Pixelsss a întrebat:

O colega s-a jucat pe telefonul meu si mi-a gresit modelul de deblocare de multe ori, acum imi cere contul si parola de la Google, eu le scriu perfect dar imi spune ca sunt gresite, ce pot sa fac? (Android 4.0.4, LG Optimus Black P970) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xXBobyXx a răspuns:

Incearca sa-l stingi iar cand il repornesti tii apasat pe volum +si-su pe butonul de pornire. Toate 3 in acelasi timp, apoi telefonula va intra in recovery menu.aici folosind tastele +si- te duci la reboot sistem sau rebootsi dai home button sau butonul de blocare.Asta ar trebui sa il faca sa revina la setarile generale. daca nu trebuie resoftat si e cam scump.

1 răspuns:
| AlinChis a răspuns:

Intra in BIOS cum a zis xXbobyXx