| DanutzzaMaria99 a întrebat:

O fata imi trimite mesaje cu numar ascuns. In loc de numar imi apare doar NECUNOSCUT.Mi-a zis ca le da de pe calculator de pe un site si nu vrea sa imi zica. Si as vrea sa stiu de pe ce site pot da fara sa apara numarul de tel celui care timit? big grin Funda si Vot!

5 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Http://www.free--sms. com

http://www.hit.ro/......l-din-lume

http://mesajgratuit.ro/

ultimul merge doar in Orange si Vodafone... iar momentan la Vodafone scrie ca sunt probleme momentan

| tuddoor a răspuns:

Deci inainte de numarul pe care vrei sa il suni scrii *31#, de exemplu asa:*31#0756983403, si ma suni pe mine de exemplu si eu vad doar necunoscuthappy

| DanutzzaMaria99 explică (pentru tuddoor):

Pai eu zic de mesaje pe care le trimite pe un site de pe pc pe tel...ca stiu si eu cum sun cu nesunoscut happy

| Owlea a răspuns (pentru tuddoor):

Eu stiam ca prefixul era #31#, si nu *31#... just sayin'...

| silro a răspuns (pentru tuddoor):

Scrii #31#... nu *31#