| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

O intrebare pentru cei care folosesc TikTok de mult timp si posteaza des. Dupa cate incalcari ti se sterge contul? Mi-au dat azi jos un video, nemeritat dupa parerea mea si mi-e frica sa nu mi-l inchida la urmatoarea greseala. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

O parere nepopulara, tiktokul e o mizerie, plin de dume de prost gust si cocalari care se lauda cu masini de 15-20 de ani vechime.
Prea rar e ceva amuzant care sa merite timpul.

| Alexandru1024 a răspuns:

Depinde pe ce motiv a fost dat jos.
Tiktok o sa iti acorde o interdicție de o sapt fără post/-live, după 2 clipuri date jos.
Iar după ultima sancțiune de 1 sapt e de noroc de aici. Poți să primești o 2 săptămâni, 1 luna, permanent.
Depinde de context.