| Rony23 a întrebat:

O recomandare vreau de la Sony Ericsson sau Samsung si anume ce ma intereseaza: sa filmeze HD, la casti sa se auda TARE, sa aiba wifi, gps si bateria sa tina mai mult de o zi. Astept sugestii. Sa nu depaseasca 400ron chiar si second-hand va rog sunt indecis

4 răspunsuri:
| Rony23 explică:

Chiar si second-hand

| oPeL68 a răspuns:

Telefoanele cu filmare HD depasesc si second-hand 8-900 lei. Bateria tine mai mult de o zi doar daca il folosesti strict sa primesti apeluri. Daca asculti muzica multe ore pe zi. niciun telefon cu android n-o sa-ti tina peste 16-18 h.

| al3x955 a răspuns:

La bugetul asta, cu greu gasesti sa filmeze HD... daca gasesti anunta-ma si pe mine

| ONXJoker a răspuns:

Telefon cu touch, mai mare de 4 inch, care sa il folosesti o zi intreaga si sa mai ai baterie si a 2 zi mai mult de 50% pai frate ai gasit telu perfect sa ma anunti ce ti-ai luat ca eu nu cred ca exista asa ceva.