| Denisa_Deeni_1994 a întrebat:

Oare de ce LG Optimus L9 alb e mai ieftin decat cel negru pe eMAG?

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, e strict strategie de marketing, cel alb nu se vinde asa ca l-au ieftinit! Am facut o comparatie detaliata, au strict aceleasi componenete si aceeasi varianta de android!
http://bit.ly/1aeKan8

2 răspunsuri:
| w0nderboy a răspuns:

Din cauza rasismului.

| Sorin_Florea_Valentin_1997 a răspuns:

Poate e folosit ca are mai putine functii.Sunt si telefoane acelasi model dar diferit.De exemplu eu am LG L705 si varumiu la fel, iar al meu are mai multa baterie si android mai mare.Noroc.Funda?