| whiteviper98 a întrebat:

Oare merge sa schimbi doar geamul unui i9000 Galaxy S1? Fara touchscreen, doar sticla aceea, geamul.

4 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Nu sunt sigur, cred ca da, dar cei de acolo nu prea vor sa faca asta, pentru ca cele doua sunt lipite. Daca vrei asa o sa stea zi si noapte ca este f.f.f. greu sa faci asta. Mai simplu: Platesti mai mult si gata, ai si sticla si touchscreen nou!

Răspuns utilizator avertizat
| Damon01 a răspuns:

Cred ca da

| TheHeineken a răspuns:

Eu cred ca este posibil deoarece am vazut multe s1/s2 cu geamul spart dar s-ar putea sa te coste mult.Bafta!