| MihaiPavel21 a întrebat:

OFER FUNDA!

Ce părere aveți despre WowApp? Ați făcut bani reali în această aplicație? Cum i-ați scos!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru RAY):

In concluzie esti platit ca sa vezi reclame, dar este un sistem piramidal, adica pe levele tu cel de pe level 1 castigi cel mai putin iar cei de pe alte levele castiga mai mult,numai vorbesc ca absolut toate datele tale sunt copiate non stop,absolut tot,vorbim de poze,apeluri telefonice,locatia ta, istoric broswer si vezi reclame, banii sunt putini desigur, o adevarata pacaleala de aplicatie si de spionat, tot de pe telefonul tau poate fi vandut altor firme