| MskDesign a răspuns:

Am vazut telefonul.Ce anume te intereseaza mai exact?

| RAY explică (pentru MskDesign):

E bun de ceva? e de calitate, eu il vreau doar pentru convorbiri atat

| MskDesign a răspuns (pentru RAY):

Doar pentru convorbiri este super.

| RAY explică (pentru MskDesign):

Am stricat azi un Samsung si na am nevoie urgenta de un telefon, faza e ca nu stiu ce sa aleg, am buget pana in maxim 120 de lei, asta are si net si dual sim, doar ca nu e nu stiu ce popular, asta sau sa aleg Nokia?

| MskDesign a răspuns (pentru RAY):

Depinde de tine! Daca vrei marca, platesti numele.

| RAY explică (pentru MskDesign):

Nu vreau marca sincer, isi dai seama ca dar sa vorbesc atat, adica nu prea vb mult, doar ca mi s-a blocat cartela cand am scos-o s-a rupt naibi aia si gata telefonul