| sweetys a întrebat:

Pe 14.07 mi-am luat un telefon de la telekom, dupa nici o ora l-am dus inapoi fiindca avea microfonul stricat. Mi s-a cerut garantia si factura si le-am dus. Problema este ca nici dupa aproape doua saptamani nu am primit telefonul reparat sau altul nou. Stie cineva cat dureaza sa vina telefonul din service?

1 răspuns:
| Scorpiel a răspuns:

Eu in locul tau as renunta la aceasta companie...nu as mai prelungi contractul nici picat cu ceara. Cosmoteul era parfum...