| adrian0795 a întrebat:

Pe android exista vreo aplicatie care sa detecteze cine ma suna cu privat?(sau un alt mod prin care sa aflu)

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai si pe android si pe Nokia si pe fix aplicatia este una singura: 112 alo militia! daca este o persoana care te ameninta atunci da se poate face o plangere la politie ei cer urmarirea numarului tau de telefon si inrgistrarea convorbirilor si se afla cine te suna. dar altfel nu! pentru ca este blocat din serverul retelei din care esti sunat

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca te suna cu nr privat, nu ai cum, se blocheaza nr din centrala.

| Andy4287 a răspuns:

Nu...