| Andrey_Andrei_1994 a întrebat:

Pe Orange NIvo merge sa te joci Asphalt 8 si Real Racing 3? As dori sa imi cumpr acest telefon si vreau niste pareri.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu. Ala-i telefon pentru candy crush, angry birds si temple run, nu pentru asphalt 8, nici macar nu are suficienta memorie pentru a se instala asphalt 8, sa nu mai zi de performante, care lasa foarte mult de dorit.

| Andrey_Andrei_1994 explică:

Multumesc pentru raspuns dar tocmai l-am achizitionat si merge laughing Doar ca nu varianta din google play