| Chris69 a întrebat:

Buna TPU.
Mi-am luat ieri un telefon de la digi, mai exact Allview V2 Viper X + si senzorul acela cu care misti ecranul gen sa te joci asphalt sau real racing merge cu intarziere, adica inclin telefonul in stanga si dupa 1-2 sec reactioneaza.
O fi telefonul defect?

1 răspuns:
| Voicu_Valentin_1993 a răspuns:

De obicei telefoanele Allview nu functioneaza bine la astfel de jocuri.
Eu am Samsung Grand Prime si jocul imi merge fara probleme! Verifica sa nu ai memoria incarcata! Poate nu ai RAM de ajuns!