| valentingb a întrebat:

-Pe scurt- Cum păstrez battery saver activ în timpul încărcării?

-Detaliat- Dacă folosesc cod de securitate, nu pot debloca telefonul cât este la încărcat, decât dacă am battery saver on. (nu apare tastatura)

-Pentru cei care vor să adoarmă cu o poveste- Nu găsesc de unde, deși am mai făcut asta o dată laughing Până ieri, totul bine. Găsisem soluția asta, funcționa. Am dat o ștergere selectivă cache si acum e ca în prima zi: dacă se încarcă, battery saver se dezactivează și nu imi apare tastatura sad
Nexus 5 + Cataclysm 6.0.1

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Foarte ciudat, nu gasesc legatura intre battery saver si tastatura. Schimba rom-ul intre timp