| anonim_4396 a întrebat:

Pe telefonul Samsung Galaxy Chat poti descarca aplicatia Pou sau alte aplicatii? Ce aplicatii mai poti descarca? De unde?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Da, poţi descărca Pou şi multe alte aplicaţii şi jocuri de pe "Magazin Play".
Pa-pa.

| stroedaniel13 a răspuns:

Da, poti descarca Pou sau alte aplicatii de pe Magazin Play, deoarece telefonul are sistem de operare Android

| Buburuzăăăă a răspuns:

Pai ar trebui sa ai internet pe el si poti descarca aplicatii de pe www.cucurigu.ro! Funda?

| BeeaBeea a răspuns:

Pai telefonul are incorporat un AppStore al lui dar de obicei e MagazinPlay asa ca functie de Android poti descarca orice aplicatie.Si legat de intrebarea ta poti descarca Pou de pe absolut orice telefon cu android.