| Raducanu1996 a întrebat:

mi-am cumparat de curand un Samsung galaxy mini 2 si am 2 mici probleme cand vrea un prieten dupa un telefon fara sistem de operare sa imi trimita ceva nu ma gaseste in schimb eu da. Exista vreo aplicatie cara sa ma faca vizibil si pentru celelalte telefoane asa si a 2 problea ar fi la cablul usb nu mil vede pc-ul deloc si intre din nou exista vreun sd de instalare pentru el.Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| CHANELno5 a răspuns:

Prima data conectezi bluethoothul.
Apoi intri in Meniu->Setari->Wireless si retea->Setari Bluethooth->Bifezi "Se poate descoperi".
Sper sa te ajute.

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

1.seteaza sa poti fi descoperit.
2. Cauta driver pentru telefon si instaleaza.

http://www.samsung.com/hk_en/support/model/GT-S6500HADTGY-downloads

dai la software, instaleaza ala poate o sa te ajute