| cripsontyphoon a întrebat:

Pentru cei din gorj au cei de la germanos tg jiu telefonul LG optimus l9 daca da pan cand ca eu as dori sa il cumpar de paste si daca nu pot pune la ei o comanda multumesc anticipat si dau funda

Răspuns Câştigător
| AaaaalinAaaaa a răspuns:

Da il au ca si eu imi caut telefon au mai multe tipuri de LG optimus l5 l7 l9. Poti intra p germanos tg jiu si vezi daca poti da comanda. ca il au sigur

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti sa-l comanzi de acum la un magazin, dar pe unele site-uri poti sa-ti rezervi produse cu cateva luni inainte.

Răspuns utilizator avertizat