| yomaria123 a întrebat:

La iphone 5 trebuie cartela sa fie normala sau mica... taiata? Dar la iphone 4?

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
La iphone 5 ai nevoie de cartela mica, si la iphone 4 cred ca e la fel.
Tio poti schimba la orice operator de telefonie mobila.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Si la 4 si la 5 e nano-sim, o poti schimba pe cea actuala la operator, totusi, nu poate fi taiata, ca in cazul micro sim-ului, doar schimbata,

| StefanChriss a răspuns:

La Iphone 5 e cartela mica sigur.

| YoshiFan a răspuns:

IPhone 4/4S au MicroSIM, iPhone 5/5C/5S au NanoSIM

| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Hey! La amandoua ai nevoie de cartela taiata! Neaparat! Costa doar 20 de lei! Daca ai imprimanta, poti sa pui la imprimanta un model anumit pentru taierea cartelei! Gasesti pe youtube! happy