| epicgamer13 a întrebat:

Planuiesc sa-mi schimb cablul de ethernet, si in timp ce cautam pe internet, am dat de un cablu de la cei de la PNI. Daca ati mai avut produse de la ei, in special cabluri, sa-mi spuneti o parere despre ei.

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Da, cei de la PNI fac produse ok. Am mai luat, dar nu cabluri. Totuși, ți se pare ceva în neregulă, dai retur. Nu cred că un cablu poate da greș cumva, în afară de viteza de transfer afișată, să fie inferioară.