| Anonim175 a întrebat:

Pot sa-mi bag minute si sms gratis pe cartela orange prepay? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| SashaGirl a răspuns:

Te duci la cea mai apropiat magazin Orange si intrebi de oferte cu minute si sms-uri nationale internationale sau in retea

| Anonim175 explică (pentru SashaGirl):

A fost ceva oferta. trimiteai mesaje la 321 cu " 500 min Orange cadou " si " 500 mesaje cadou"... si iti baga gratis. dar acum nu mai merge. si vreau sa stiu daca mai este oferta de genul astabatting eyelashes.