| nikolettta a întrebat:

Poti face un videocall pe messenger fara sa ai castile conectate la telefon? Daca da, cum? Am incercat si cel cu care vorbesc nu aude ce spun daca nu am castile conectate.
Multumesc

3 răspunsuri:
| CaliforniaLA a răspuns:

Probabil e de la difuzorul telefonului tau, mi s-a întâmplat, se auzea numai cu căști, dar in mod normal, funcționează si fara căști

| AdrianFlorentinAdi98 a răspuns:

Bineînțeles că poți face videocall pe messenger fară caști.Nu are nicio treabă căștile cu sunetul. Căștile sunt folosite doar ca să nu audă alte persoane ce vorbești tu, în rest sunetul, ar trebui să meargă cu sau fară căști.

| 00ioana a răspuns:

Bună! Poţi face un videocall pe messenger fără să ai căştile conectate la telefon. În mod normal, nu e ceva diferit. Încearcă să dai un restart telefonului şi apoi vezi dacă funcţionează.
O întrebare: Nu ai oare probleme cu microfonul telefonului? Şi aceasta poate fi una din cauze.