| lidia4gsus a întrebat:

Poti instala instagram pe telefoane cu android? (Adica in afara de iphone, pe ce alte telefoane il mai poti instala?)
Funda

Răspuns Câştigător
| Rby a răspuns:

Da, se poate instala pe orice telefon cu android. Gasesti Instagram pe Serviciul *magazin play* sau *google play* - mai exact, pe App Store'ul de la androidhappy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti instala si pe Android, il descarci gratis de aici: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=ro

Bafta!

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Da desigur merfe instagram pe android