| Erica001 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei Vision U8850? Pot instala instagram, OS, Temple run si alte aplicatii tip android? Dar in mare, ce parere aveti despre el? Se compara cu un Iphone?

13 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Evident ca nu se compara cu un iphone. Si este un telefon destul de slab..si foarte scump! Deci nu merita sa ti-l iei.

| Erica001 explică (pentru charleslouboutin):

Slab in privinta cui? Al androidului, al memoriei... fii mai explicit te rog!

| charleslouboutin a răspuns (pentru Erica001):

Slab in privinta performantelor, evident. Si este si destul de scump (parerea mea) pentru ce face. Bafta.

| Erica001 explică (pentru charleslouboutin):

Zimi ceva de android si te las in pace si iti dau si funda

| charleslouboutin a răspuns (pentru Erica001):

Ce sa-ti zic de android?

| Erica001 explică (pentru charleslouboutin):

Ceva ce m-am face sa renunt la el! Ca e sau nu bun

| charleslouboutin a răspuns (pentru Erica001):

Nu vad ce legatura are androidul cu telefonul despre care ai intrebat tu mai sus. Eu ti-am zis ca telefonul ala e naspa, nu ca androidul nu e un sistem bun.

| Erica001 explică (pentru charleslouboutin):

Esti cretin? Te-am intrebat de androidul telefonului sau tu nu stii ca acest telefon dispune de adroid? Daca e puternic sau slab daca permite instalarea mai multor aplicatii cum ar fi instagram, temple run, IOS... Detii acest telefon de iti dai asa cu parerea? Stii cum si ce are acest telefon? Te intreb! Dar se pare ca eu trebuie sa fiu mai explicita...

| charleslouboutin a răspuns (pentru Erica001):

Eu zic sa ai grija cum vorbesti...ca s-ar putea sa-ti iei teapa! Daca esti vai de mortii tai si nu stii de capul tau, nu inseamna ca trebuie sa ii jignesti pe altii. ANDROIDUL ESTE UN SISTEM UNIVERSAL, ceea ce inseamna in alta ordine de idei, CA E ACELASI IN TOATE TELEFOANELE! Difera doar versiunile.

| charleslouboutin a răspuns (pentru Erica001):

Si nu trebuie sa detin nimic bai desteapta p**ii! Eu ti-am zis ca e un telefon prost, in sensul ca are performante slabe si un pret destul de mare. In alta ordine de idei ca te vad cam maimuta si nu esti in stare sa faci deductii logice, EXISTA ELTERNATIVE! MULTE! E treaba ta ce si cum iti cumperi, eu ti-am dat un sfat, presupun ca asta era scopul pentru care ai postat intrebarea aici. Bafta.

| Erica001 explică (pentru charleslouboutin):

Se vede desteptatimea din fiecare o data cu caderea nervoasahee hee! Prefer sa nu ma incurc cu impertinenti asa ca tine ce au creierul mai mic de cat al unui soarece de laborator... Tu crezi ca folosind cuvinte "inteligente" esti mai presus decat ceilalti? Nu uita ca esti un copil ce nu stie sa isi foloseasca cuvintele ce ii terc prin cap, "desteapta p**ii" este intr-adevar un cuvant de toata lauda! Multumesc anticipat pentru raspuns si vocabularul tau foarte dezvoltat! Paste fericit!

| charleslouboutin a răspuns (pentru Erica001):

Bai mucoaso...stai tu linistita ca mai ai destul pana sa faci anii mei. In fine, eu am incercat doar sa te ajut, dar vad ca nu stii sa apreciezi si dupa ce ca nu esti in stare decat sa jignesti lumea mai esti si analfabeta. Imi pare rau dar...eu nu stau sa-mi prind mintea cu aligatorii. Bafta.

| Erica001 explică (pentru charleslouboutin):

ANALFABETA! In cazul in nu care stiai TPU "CORECTEAZA GRESELILE" deci... hai, stii ce sterge tot "ajutorul" si continuati viata asa cu este ea, plina de injuraturi!