| DnX a întrebat:

Problema URGENTA! Am un Smasung Galaxy S3 mini, aseara aveam 40% baterie si l-am bagat la incarcat, azi de dimineata am mai gasit 15%. Am crezut ca nu a fost curent initial sau ca nu era buna priza. L-am bagat in alta priza si am plecat de acasa, m-am intors peste vreo 3 ore si nu mai aveam baterie de loc, telefonul era stins. Am incercat sa il incarc si cu alt incarcator, l-am si curatat, dar degeaba. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Problema ta este din cauza softului instalat de tine (battery calibration) aceasta aplicatie sterge setarile bateriei. Se rezolva cu o resoftare.

7 răspunsuri:
| DnX explică (pentru Immjustalittlecupcake):

Da, dar nu am instalat asa ceva, in fine, o sa incerc o resoftare, mersiwinking

| Immjustalittlecupcake a răspuns (pentru DnX):

E ok. Poate dai si o fundita.batting eyelashes

| DnX explică (pentru Immjustalittlecupcake):

As da... dar nu a mers sad

| Immjustalittlecupcake a răspuns (pentru DnX):

Ai facut resoftare?

| DnX explică (pentru Immjustalittlecupcake):

Da am facut, l-am dus la garantie oricum, iti dau o fundita totusi pentru ca esti dragutawinking

| Immjustalittlecupcake a răspuns (pentru DnX):

Dadadadada. Ştiu că sunt drăgută.
Hai merci pentru fundită. happy

| DnX explică (pentru Immjustalittlecupcake):

Esti Esti... Hai cu placerewinking :*