| udialan a întrebat:

Probleme Facebook: am avut 2 conturi identice: nume, email şi parolă acces. de ieri nu mi se mai permite să intru pe unul, chiar pe cel mai important. am schimbat email şi parola la celălalt, dar degeaba. ce se poate face? mersi.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate face nimic. Administratia FaceBook-ului te-a detectat cu 2 conturi si ti-a blocat unul din ele.

| udialan explică (pentru Violleta2022):

Mulţumesc. Dar acelaşi Facebook mi-a permis să fac aceste 2 conturi identice. De fapt nu au fost de la început identice, ci ulterior am schimbat numele unuia, căpătând astfel acelaşi nume cu al celuilalt. Trebuie să se poată face ceva. Am schimbat deja emailul şi parola unuia, dar degeaba. heeelp!

| udialan explică (pentru udialan):

S-A rezolvat...de fapt, nu erau identice conturile, ci uitasem eu că la unul am o ALTĂ adresă email de logare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru udialan):

Sunt sute de oameni cu nume identice, deci, FB-ul nu te detecteaza imediat, dar in timp se prinde, ca ai acelasi IP address si date personale similare si abia atunci ti-l inchide.