| passarisMB a întrebat:

Revin la problema cu telefoanele... big grin doresc un raspuns concret si in cunostinta de cauza la urmatoarea treaba:dintre urmatoarele telefoane pe care l-ati alege(sa faca poze bune,sa fie un bun navigator pe net,touchscreen, etc):LG L70, HTC Desire 310, Nokia Lumia 630, Sony Xperia E1, Samsung Galaxy Trend Plus. Vreau raspunsuri SIGURE.Cu respect celor ce ma vor ajuta cu pareri bune.

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

As alege Htc Desire 310... mi se pare cel mai bun din punct de vedere si al camerei si al performantelorhappy

8 răspunsuri:
| andreit05 a răspuns:

HTC Desire 310 big grin

| Razwy123 a răspuns:

Cred ca oarece are o camera destul de buna(5mp)cu Autofocus si Flash Led + un ecran cu o rezolutie buna in care pozele se pot vedea foarte bine si procesorul Dual Core de 1200MHz care poate naviga forte usor pe internet si te ajuta si la rularea jocurilor alaturi de 768 mb de ram, dar ai putea alege si HTC Desire 500 si acela are o camera buna(5mp)si are in plus, face detection, Geo-tagging si filmeaza hd la 1080p si procesor Quad Core de 1300MHz mai bun decat cel al Trendului + 1 gb de ram care navigeaza pe net fara probleme si ruleaza jocurile super binelaughing
Sper ca ti-am fost de ajutorlaughing)

| passarisMB explică (pentru Razwy123):

Nu vreau ceva mai scump din cauza bugetului; aceste tel enumerate se potrivesc bugetului meu, la abonament desigur(vodf 13E). deci in principiu pe care l-ai alege? stiu ca toate au camere de 5mp dar sti ca difera de la tel la tel.

| passarisMB explică (pentru Razwy123):

Sti? ar fi o problema:pe vdf.ro spune ca are 1gb ram iar pe eMAG doar 512

| Razwy123 a răspuns (pentru passarisMB):

As alege Htc Desire 310... mi se pare cel mai bun din punct de vedere si al camerei si al performantelorhappy

| Alandala16616923946 a răspuns:

Lumia sau Xperia. Ambele sunt foarte bune. Alegi ce-ti place. Daca vrei parerea mea, eu as alege Xperia, din simplul motiv ca nu-mi place Nokia happy

| passarisMB explică (pentru Alandala16616923946):

Xperia ar fi mai bun ca galaxy trend? dupa parerea ta

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru passarisMB):

Nu am tinut in mana pana acum un galaxy trend, n-am umblat pe el deci nu ma pronunt, pentru Xperia garantez (mie imi place, cel putin).

| alexmw1 a răspuns:

SiSamsung Galaxy Trend Plus e destul de bun