| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

S10 sau iphone XR?
Dau funda

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici unul.

| vatacostinsilviu a răspuns:

Samsung S 10 sa il cumperi

| vatacostinsilviu a răspuns:

S10

| gelu1970 a răspuns:

S10

| DaniTDCI a răspuns:

S 10

| Strepix a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Si tu ce ai alege, Huawei?

XR, sau optezi pentru S10 plus.

| Holiday a răspuns:

S10

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Strepix):

Xiaomi, bineinteles. Sau S10+ daca il gasesc la maxim 2500 RON, ca atit merita - si nu e neaparat ceva imposibil, ca asa si-a luat nasa-meu. Cind m-a sunat sa imi zica ca si-a luat 10+ deja incepusem sa il injur. I-am zis "bai, daca ai dat mai mult de 2500, nu mai ai ce discuta cu mine" si numa' bine ca a prins o mega-oferta de Black Friday. Si la vreo saptamana dupa a luat nevestei un S10 simplu cu 2000 RON. La fel, oferta de la eMag cu mare noroc. :)
In alta ordine de idei...
1. Daca as avea de aruncat vreo 3000 RON pe telefon:
https://www.pcgarage.ro/compara/1971094,1809884
2. Daca as lua inca un telefon de bun-simt cum e Mi A1 asta care a facut doi ani fara probleme si cel mai probabil il voi tine inca unul, daca nu doi: https://www.pcgarage.ro/compara/1819184,1968258

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei

| TCA a răspuns:

S10