| Geogrge a întrebat:

S2 plus (GT-I9105P)!
Am un S2 plus si nici cum nu reusesc sa mut aplicatile pe card. Doar muzica si pozele straight face. Cum le pot muta? Mai exact cum fac root la acest telefon? Vreau un raspuns detaliat va rog + linkuri de download...
Android : 4.1.2 jelly bean
DAU FUNDA

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Http://www.razvang.ro/instalare-root-sim-unlock-jelly-bean-galaxy-s2-2/

Si Mutarea aplicatiilor din memoria telefonului Samsung Galaxy SII in memoria cardului microSD se va face prin accesare Meniu -> Setari -> Aplicatii > Descarcate> se va selecta aplicatia dorita > Mutare pe card SD.