| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

S6 edge plus + este rezistent la apa?

3 răspunsuri:
| HeyItsme a răspuns:

In specificatiile lui nu scrie cum ca ar fi rezistent la apa.Insa,daca il scapi odata din greseala in apa, apoi sa il scoti repede, nu ar avea nimic.Dar nu te gandi sa faci baie cu el sau ceva, ca s-ar putea sa te trezesti cu el la service a2a zi laughing

| Alexul99 a răspuns:

Ce inseamna rezistent la apa?
Pentru ca daca te referi la o `baie` de cateva secunde ar rezista fara probleme, pana si un telefon de 300 de lei rezista la asa ceva.
Insa daca esti scafandru si vrei sa il folosesti ca gps sub apa..eu zic sa nu te risti laughing...