| Alexboss121 a întrebat:

S9 sau s9+?
Vreau sa iau acest telefon pentru poze, nu ma intereseaza bateria, imi place designul dar si performanta sa, mi-a facut matusa niste poze si noaptea ieseau super. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sintem in 2021 deja, tu vii cu S9? Ia si vezi frumos un Mi 10T mai bine, nou, 5G, camera foarte ok, ies pozele noaptea acceptabile cu aplicatia lui, cu Gcam faci treaba de milioane (iti zic asta ca utilizator de Mi 10T Pro): https://www.notebookcheck.net/......541.0.html

| anonimg a răspuns:

Daca iti place, nu mai sta pe ganduri si cumpara-l. Timpul trece si dupa aceea telefonul se invecheste.

| Frank51 a răspuns:

S9+ daca tot iei asa vechi, si sa nu dai mai mult de 800 de lei pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S9+ o sa te tina putin mai mult. Vezi la telefoane sa aiba procesorul snapdragon, dar si s9 e ok adica e foarte bun