| dulgherunicu a întrebat:

Sal.Am primit un mail cum ca voi primi.o cartela indigen mi-au cerut nr de tel sa-mi ceara adresa dar pina acum nimic, asta s-a intamplat joi.au zis ca ma suna.cum iau legatura cu ei sa-i intreb de sanatate?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Ai rabdare.Si eu am primit la fel si m-au sunat dupa o saptamana si mi-au spus ca o sa primesc cartela in 10 zile(lucratoare). Daca o s-o primesc am sa-ti dau de veste big grin thumbs up

| dulgherunicu explică (pentru stlucian):

Mersi de raspuns eram ingrijorat.

| stlucian a răspuns (pentru dulgherunicu):

Asa cum am spus, ca am sa-ti dau de veste, acum o ora AM PRIMIT cartela castigata de la Indygen prin Fan Courier.Cartela se incarca cu coduri de incarcare de la Vodafone.In prealabil am primit un SMS(pe la ora ~9) de la Fan Courier cu data livrarii(adica astazi) si perioada livrarii 9-17 si un numar de contact(cred pentru a fi acasa big grin)Bafta! thumbs up