| UnBaiat439 a întrebat:

Ce parere aveti de Allview P5 Quad? Dar de pretul lui la abonamentul Cosmote Free S?

2 răspunsuri:
| GheorghiuIoana a răspuns:

Buna! L-am vazut si eu acum vreo cateva zile si am fost foarte interesata de el. Eu chiar as dori sa il achizitionez, dar din pacate inca nu am posibilitati.
Cu toate acestea, pretul acestuia este foarte bun la Cosmote la abonamentrul FREE S cu doar 8.8 euro/luna. Mi se oare ceva super ok. Si in + fata de asta, beneficiile abonamentului sunt foarte bune :*.
Eu am o parere foarte buna atat pentru telefon, cat si pentru abonament!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| UnBaiat439 explică (pentru GheorghiuIoana):

Eu am sa merg sambata si sa-l iau. Din ce am vazut acolo pana in 500 lei asta e cel mai bun.